ANKARA BALA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz YUSUF ŞAHİNKUŞ´un Afşar Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Afşar İlk ve Ortaokuluna Ziyareti

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz YUSUF ŞAHİNKUŞ´un  Afşar Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Afşar İlk ve Ortaokuluna Ziyareti

 

 

 

24-10-2016

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf ŞAHİNKUŞ ; Şube Müdürlerimiz Adem ALKIN, Saliha AKGÜL , İlçe Nüfus Müdürü Bekir EDİZ, Yazı İşleri Müdürü Yusuf YILMAZ ve İş Güvenliği Uzmanı Musa DEMİRCİ ile birlikte Afşar ÇPL ve Afşar İlk ve Ortaokuluna ziyaretlerde bulundu. Afşar ÇPL okulunun her yıl düzenlediği şenliklere müdürlerimiz ve misafirlerimiz eşlik etmiş ve Müdürümüz Yusuf ŞAHİNKUŞ okulun sorunlarını dinlemiştir. 

Afşar ÇPL müdürü Mahmut Nedim BİLGİNER okulunda görev yapan öğretmenlerinin sorunlarını aktarmış aynı zamanda öğretmenlerimiz de sorunlarını dile getirmiştir. Müdürümüz Yusuf ŞAHİNKUŞ ve Saliha AKGÜL öğretmenlerimizin sorunlarının çözüleceğini ve gerekli tedbirlerinin alınacağını belirtmişlerdir.

Mahmut Nedim BİLGİNER ve daha sonra ziyaret edilen Afşar İlk ve Ortaokulu Müdürü Rahmi ERDOĞAN şehirden gelen öğretmenlerin ulaşımda ciddi sıkıntı yaşadıklarını belediyelere ve ilgili mercilerle görüşmelerine rağmen sonuç alamadıklarını belirtti. Rahmi ERDOĞAN tekrar iletişime geçebileceğini ; bunun üzerine Müdürümüz Yusuf ŞAHİNKUŞ gerekli iletişimin başlatılması yönünde ilçe olarak da gerekli çalışmaların başlatılacağını söyledi.

İş Güvenliği Uzmanımız Musa DEMİRCİ okullarda daha önceki çalışmalarına istinaden yapılan faaliyetleri denetledi. Okul idarecileri ile yaptığı görüşmeler sonucunda tespit edilen aksaklıkların giderilmesi konusunda işbirliğine varıldı.

Göztepe Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No12, Kat1, BALA / ANKARA - 0 (312) 876 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.