ANKARA BALA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vefatının 80. Yılında Atatürk’ü Rahmetle ve Minnetle Anıyoruz.

Vefatının 80. Yılında Atatürk’ü Rahmetle ve Minnetle Anıyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 80. yılı dolayısıyla Bala Atatürk Parkındaki anıta çelenk konulup saygı duruşunda bulunulmasının ardından Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde anma programı düzenlendi.

Programa Bala Kaymakamı Sayın Mithat Can KUTLUCA, Bala Belediye Başkanı Sayın Arif KAPLAN, Bala İlçe Jandarma Komutanı Sayın Emin SÜMER, Bala İlçe Emniyet Müdürü Sayın Yılmaz DOĞAN, Bala İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf ŞAHİN, siyasi parti ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri, birim amirleri, gazi ve şehit aileleri, muhtarlar, vatandaşlar, okul müdürleri ile öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

İlk olarak Bala Atatürk Anıtı’nda Bala Kaymakamı Sayın Mithat Can KUTLUCA ve Belediye Başkanı Sayın Arif KAPLAN’ın Atatürk Büstüne çelenk koyması ile başlayan program Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde devam etti. Günün anlam ve önemini belirten konuşmanın ve Atatürk’ün hayatından kesitlerin anlatıldığı sunumun ardından Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin Oratoryo gösterisi ile program sona erdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak programda emeği geçen Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde okul idaresi, öğretmenleri ve öğrencilerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz

12-11-2018

12-11-2018

  12-11-201812-11-201812-11-2018.

12-11-2018

Göztepe Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No12, Kat1, BALA / ANKARA - 0 (312) 876 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.